top of page

НАША МІСІЯ

Наша місія полягає в тому, щоб через низку мистецьких заходів укоренити Україну в світовому культурному просторі. Ми прагнемо відкрити Україну світові, надати українському мистецтву різних жанрів та напрямків можливість відбуватися й розвиватись у світовому мистецькому контексті.

Основною метою діяльності МІКД є промоція Украіни та українського культурного продукту, сприяння розвитку та популяризація українського візуального мистецтва, музики, літератури, мистецтва кіно та театру в Україні та  закордоном. Усе те, що надає країні суб'єктності, оприявнює Україну на світовій мапі - і є головною метою роботи Інституту, іншими словами, це буквальне втілення в життя гасла Інституту: «Щоб нас світ знав із наших вуст».
 

Одне із стратегічних завдань МІКД – підтримка українських митців та колективів, ознайомлення світового загалу з їх творчим доробком шляхом організації мистецьких заходів за участю українських і міжнародних операторів культури, чинних дипломатичних структур та активістів українських громад. 

Для досягнення цієї мети МІКД виступає

організатором/партнером:

  • в проведенні національних та міжнародних художніх виставок, пленерів, арт-резиденцій, концертів, кінопоказів та фестивалів;

  • у підготовці та виданні книг, альбомів, каталогів;

  • сприяє участі українських митців та колективів у міжнародних фестивалях , конкурсах, арт-резиденціях заради взаємодії з фаховими середовищами на міжнародному рівні,  утворення сталих професійних спільнот та побудови довготривалих партнерств;

  • підтримує інші форми культурно-мистецьких обмінів між Україною та світом.

Обов’язковою умовою втілення проєктів МІКД є належне PR-супроводження та медійне висвітлення, мультимедійна фіксація проєкту та поширення напрацьованого контенту в Україні та у світі.

bottom of page