top of page

ПРО НАС

ГО Міжнародний інститут культурної дипломатії (МІКД) об’єднує фахівців, які мають значний досвід успішної реалізації проєктів у культурно-мистецькій, музейній та медійній сферах, культурних та громадських діячів, проактивних громадян як з України, так і з-за кордону.

Міжнародний інститут культурної дипломатії  розпочав свою діяльність де-юре у 2017, а де-факто – набагато раніше: приватна культурна ініціатива київської галереї «КалитаАртКлуб» разом з колегами, що представляють різні галузі/ ланки культури та різні (як державні , так і приватні)  культурні установи, кілька років поспіль об'єднували зусилля задля реалізації спільних культурних подій.  

Така співпраця наочно продемонструвала соціальну, а не комерційну спрямованість організованих проєктів, і у червні 2017 року отримала формальну структуру – ГО МІКД.

Міжнародний інститут культурної дипломатії є органічною складовою громадянського суспільства та його системної роботи з розбудови України як незалежної демократичної держави.

В основі діяльності МІКД є усвідомлення того, що розвинена культура – це основа державності, запорука її успіху як всередині країни, так і на міжнародній сцені, а спільний світовий  культурний простір - це вектор, в якому має розвиватися українська культура.

 

Ми також вважаємо своїм обов’язком/завданням розповідати про здобутки української культури, які не “лежать на поверхні” і до яких з тих чи інших причин не дотичні широкі верстви населення, щоб закріплювати у свідомості українців певний базис вітчизняної культури. Культурна дипломатія починається зсередини країни. 

Фінансування діяльності МІКД відбувається за рахунок грантів, благодійних пожертв, внесків корпоративних та приватних спонсорів. 

 

МІКД має досвід співпраці з МЗС та Міністерством культури України, іноземними дипломатичними місіями в Україні та українськими місіями закордоном, українськими та іноземними ГО, бізнесом, благодійними фондами та приватними особами.

bottom of page